.

.

DT-889
DT-889
DT-889
DT-889

DT-889

Hakiki nubuk ve rüstik hakiki deri görünümlü olan bu ürünümüz, yüksek dokuma teknolojisi ile dokunmuş dayanıklılığını arttırabilmek ve tuşesindeki yumuşaklığı ve dayanıklılığı arttırabilmek için polar astar ile lamine edilmiştir.

Yıkama Talimatı
 
30°C de yıkanabilir Tamburlu kurutma yapmayın Ağartıcı kullanılmaz Kuru temizleme yapılabilir Ütü yapılabilir (Düşük sıcaklık)

Hakiki nubuk ve rüstik hakiki deri görünümlü olan bu ürünümüz, yüksek dokuma teknolojisi ile dokunmuş dayanıklılığını arttırabilmek ve tuşesindeki yumuşaklığı ve dayanıklılığı arttırabilmek için polar astar ile lamine edilmiştir.

%100 polyester olan bu ürünümüz de açık zemin üzerinde canlı renkler kullanılırsa, zemin üzerinde canlı rengin boya verme ihtimali bulunmaktadır.

Temizliği kolay, dayanıklılığı iyi olan bir ürünümüzdür.

Bu ürünümüz son dönemlerde piyasa da en tercih edilen ürün gruplarından olup, modern köşe takımlarında, kapitoneli koltuklara kadar son dönemin trendi olan deri görünümlü koltuk takımlarının hepsinde kullanılır.

Bu ürünlerin bakımları ve temizlikleri ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.

*** Sadece DT-889 renk kodları için geçerlidir

*** Nötr temizlik maddeleri ile temizlenebilir. Kimyasal çözücüler kesinlikle kullanılmaz.
*** Farklı lotlar arasında üretimin doğasından kaynaklanan ve genel kabul görmüĢ toleranslar dahilinde renk - ton farklılıkları olabilmektedir.

*** Ürün direkt güneĢ ıĢığına maruz bırakılmamalıdır.

*** Ürün kesimine baĢlamadan önce sipariĢi alan ilgililerce renk, ton ve defo kontrolleri onayı alındıktan sonra kesim yapılmalıdır. Bu çerçevede, istisnai de olsa, parçalı gelen ürünlerin ton farklılıkları olabileceğini dikkate alarak kesimden önce ürün teslimatı ile birlikte kontrol edilmelidir. Bahse konu inceleme yapılmadan, döĢeme yapılması, istenen görüntünün ortaya çıkmamasına neden olabilecektir.

*** Kesim veya döĢeme sırasında ürünlerin kesinlikle katlı halde bırakılmaması gerektiği gibi üzerinde çizgiler oluĢmasına sebebiyet verebilecek ağırlık altında da bırakılmamalıdır.

*** Ürün yüzeyine veya tersine kesinlikle bant vurulmamalıdır. Firmamızca çok dikkat edilen bu husus ürünün kontrol edildikten sonra veya kullanım esnasında ikinci kez sarılması durumunda dikkatlerinizden kaçırılmamalıdır. Kullanımdan arta kalan ürün; sıkı bir Ģekilde katlanmamasına dikkat edilerek rulo yapılmalıdır. 

***Her türlü kadife, saten ve Ģönillerde sünger kumaĢla direkt temas etmemelidir, sünger tela veya pamuklu astar ile kaplanmalıdır. 

*** Yağ, çikolata, sakız vb. gibi lekeler kesinlikle ıslak sıvılarla (su, tiner, aseton ve diğer çözücüler)  temizlenmemelidir. Bu tarz lekeler için yine kuru temizleme yöntemleri tavsiye edilir.

*** Günlük ve haftalık elektrik süpürgesi ile tozu alınabilir.

*** Top boyama ürünlerde, dokular arasında kalabilmiĢ olan boya kırıntılarının, döĢeme ve sonrasında nemli bir bez ile   temizlenmesi yapılmalıdır. Gerektiği taktirde bu iĢlem birkaç defa yapılır.

 Ürün tanıtımında kullanılan resimler veya renkler, farklı ekran çözünürlüklerinden ve kalitesinden dolayı her ekranda farklılık gösterebilir.Lütfen ürün resimleri veya detaylarından ziyade firmamızdan temin edebileceğiniz ürün kartelalarını referans alınız.

Yorum Ekle

*
**
*
*

Toplam   (0)   Yorum